Доступ до мережі Інтернет по виділеному каналу

ВИСОКОШВИДКІСНИЙ ДОСТУП ДО ІНТЕРНЕТУ, ЦЕ:

 • mark1
  Конфіденційність обміну інформацією
 • mark1
  Якість і надійність послуг
 • mark1
  Електронна пошта в реальному часі
 • mark1
  Вільна телефонна лінія
 • mark1
  Оперативний доступ до фінансової, ділової і законодавчої інформації
 • mark1
  Відсутність щохвилинної оплати за заняття телефонної лінії

Разовий платіж

Підключення = організація каналу (т.з. “остання миля”) + Підключення до порту вузла Інтернет

Щомісячний платіж

11

Абонентська плата = Абонентська плата за канал (т.з. “остання миля”) + оплата безлімітного доступу до Інтернет на замовленій швидкості

Ми пропонуємо оптимальне рішення для Вашої компанії – постійний доступ в Інтернет по виділеному каналу. Це ідеальний спосіб інформаційного обміну з партнерами, постачальниками і клієнтами, оперативний доступ до фінансової, ділової та законодавчої інформації із світових джерел. В цьому разі Ви стаєте власником 100%-го вузла Інтернет, з можливістю установки у себе WWW-, FTP, Mail – та ін серверів для вирішення своїх інформаційних завдань.

Для доступу в Інтернет по виділеному каналу необхідно організувати фізичний канал зв’язку між Вашим офісом і найближчим вузлом комутації пакетів мережі УКРКОМ (т.з. “остання миля”). На організацію каналу необхідні разові витрати, а на експлуатацію – щомісячні. Щомісячна оплата постійного доступу в Інтернет по виділеному каналу складається з двох складових: “канальної” і “доступу в Інтернет”:

За більш детальною інформацією щодо тарифів на послуги доступу до мережі Інтернет звертайтесь до відділу продажів або скористайтесь формою нижче.