Передача даних

МАСШТАБОВАНІСТЬ І ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

 • mark1
  Цифровий канал практично до будь-якої адреси в м. Києві
 • mark1
  Без додаткової установчої плати за канал
 • mark1
  Канал на «останній милі»
 • mark1
  Цифрові канали за технологією DSL
 • mark1
  Передача даних, відео і голосу в єдиному цифровому потоці
 • mark1
  Смуга пропускання сигналу до 10Гбіт/с

СКОРОЧЕННЯ ВИТРАТ НА УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

При необхідності забезпечити регулярний обмін даними між видаленими майданчиками, використання орендованих цифрових каналів може виявитися економічнішим рішенням, ніж традиційний варіант використання комутованих з’єднань. Об’єднавши свої видалені майданчики виділеними каналами зв’язку з гарантованим рівнем обслуговування, Ви зможете упровадити централізовану систему управління підприємством і скоротити витрати на утримання на кожному об’єкті локального сервера і фахівця з його експлуатації.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Опорна цифрова мережа передачі даних компанії «УКРКОМ» – це власна волоконно-оптична мережа цифрових каналів зв’язку, і тому нашим клієнтам потрібно встановлювати значно менше додаткових засобів захисту інформації, чим це було б необхідно в разі використання публічних ІP-мереж.

ШВИДКІ ТЕРМІНИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗВ'ЯЗКУ

Визначення технічної можливості організації виділених каналів зв’язку по вказаним замовником адресам зазвичай займає всього 1-2 дня. Стандартний термін організації каналів – 14-30 днів після підписання договору з компанією «УКРКОМ».

ВЫСОКА ЯКІСТЬ З'ЄДНАНЬ

Надійність цифрових каналів опорної цифрової мережі компанії «УКРКОМ» повністю відповідає міжнародним нормам Міжнародного Союзу Електрозв’язку. Сукупний за рік коефіцієнт готовності по всіх каналах, що надаються в оренду, за весь час роботи компанії не опускався нижче за рівень 0,99 (без врахування простоїв з вини користувачів). Контроль стану всієї мережі в режимі реального часу цілодобово здійснюється персоналом сервісного центру компанії «УКРКОМ».

У разі розширення бізнесу, у Вас може виникнути необхідність у збільшення швидкості передачі даних або підключення до корпоративної мережі нових об’єктів. Опорна цифрова мережа компанії «УКРКОМ» має можливість довести цифровий канал необхідної швидкості практично до будь-якої адреси в м. Києві. Ми організовуємо волоконно-оптичні цифрові канали, включаючи канал на “останній милі” до найближчого вузла нашої опорної цифрової мережі, із смугою пропускання сигналу до 10Гбіт/с. Такий підхід дозволяє нам оперативно задовольняти без додаткової установчої плати за канал будь-які побажання клієнта, забезпечуючи замовлену смугу пропускання сигналу налаштуваннями на портах наших вузлових маршрутизаторів. На основі виділених каналів можна побудувати корпоративну мережу з передачею даних, відео і голосу в єдиному цифровому потоці.

Для побудови корпоративних мереж передачі даних з доступом в Інтернет, ми організовуємо виділені синхронні, цифрові канали, за технологією DSL. Такий канал, з самого початку орієнтований на передачу даних, є повністю прозорим, що забезпечує можливість передачі інформації у будь-який момент часу з використанням всієї смуги пропускання сигналу. На фізичному рівні використовуються високоефективні синхронні протоколи передачі даних, що гарантують високу швидкість передачі даних.