В Україні розроблено мобільний додаток для виявлення шкідливих речовин у продуктах з магазинів

В Україні розроблено мобільний додаток для виявлення шкідливих речовин у продуктах з магазинів

Український стартап представив мобільний сканер продуктів, який вміє визначати шкідливі добавки у складі. Користувачеві потрібно через свою камеру просканувати штрихкод товару, далі сканер автоматично знайде склад в базі даних та проведе оцінку корисності чи шкідливості продукту.

Мобільний сканер Foodstr вже зараз успішно знаходить шкідливі добавки в продуктах, використовуючи базу даних з понад 300 000 товарів, доступних у вітчизняних магазинах і ця база продовжує розширюватись. У Foodstr також є можливість створювати зручний інтерактивний список покупок, яким можна ділитись з іншими користувачами.

Проект Foodstr поки не має аналогів в Україні і створений для того, щоб зробити українців здоровішими та знизити вплив маркетингових прийомів на рішення покупців. Заснували стартап Іван Іванов, Павло Ковальов і Міша Мінов, хоча зараз у команді вже 13 працівників.

Розробка Foodstr обійшлась в 70 тисяч доларів та зайняла 3-4 місяці (для стадії MVP). Поки скачати додаток можна безкоштовно, але розробники планують додати в майбутньому пакет платних функцій.